שיווק ביוטיוב: אסי אפשטיין חושף את שיטת הקאשטיוב
Facebook
WhatsApp
Google+
LinkedIn

איך אתה יכול להפוך את סרטון היוטיוב הפשוט ביותר למכונת מזומנים בלי לסכן יותר מדולר 1 בודד?

אמ;לק

אסי אפשטיין חושף את שיטת הקאשטיוב שפיתח במיוחד עבור בעלי עסקים קטנים-בינוניים, במטרה לייצר שיווק ויזואלי ולייצר הכנסה פאסיבית מהפלטפורמה החזקה בעולם לסרטוני וידאו. קישור להדרכה חינמית בסוף הפוסט.

 

אולי שמעת כבר כמה סיפורים, נכחת בכמה סדנאות, צפית בסרטון או שניים, שמעת הבטחות, אפילו גם נרשמת לאיזה קורס, השקעת קצת כסף וגם לא מעט זמן, רצית, באמת שרצית עסק עם הכנסה פאסיבית משלך, אבל – זו לא הפעם הראשונה שהחיים מלמדים אותך בדרך הקשה ש"כסף הולך לכסף". הרי רצית לקנות דירה להשקעה אבל אין לך את ההון הראשוני הנחוץ, שקלת פעם לפתוח תיק השקעות בשוק ההון האמריקאי אבל אין לך גם "רק" כמה עשרות אלפי שקלים בשביל לעשות את הצעד הראשון, וגם חשבת לא פעם להקים את המותג הפרטי הזה באמזון שכולם מדברים עליו אבל גם פה ההשקעה הכספית גבוהה מדי עבורך, מה גם שאין סיכוי שאשתך תיתן לך להפוך ת'בית למחסן ולהחזיק את כל המלאי בחדר של הילדה בשביל השיגעון הזה שלך, בקיצור – האש שבערה בך, כשחשבת לראשונה על הפירות שתוכל לקטוף ועל החלומות שתוכל להגשים באמצעות עסק אינטרנטי עצמאי, כבתה ונעלמה לה, ואיתה החלומות. ואז… שמעת על קאשטיוב.

 

איך לא אמרו לך קודם שיש דרך אחרת? שקיים אפיק השקעה אחר, חדשני, שמאפשר להפוך 1 דולר של השקעה ל 100 דולר של הכנסה פסיבית כל חודש?

הכירו את שיטת הקאשטיוב של אסי אפשטיין

אסי, בקולו השקט והבוטח, אומר שאפשר גם אחרת, בלי לשים את "כל הביצים" בסל אחד, בלי לקחת הלוואה או משכנתא, בלי בדיקות רקע בבנק ואפילו בלי ללוות כסף מההורים. השקעה שלא דורשת כלים או ידע מוקדם, לא דורשת ניסיון והסיכון בה הוא כמעט מגוחך (אלא אם כן 1$ כבד עליך) ואף יותר מזה, יש עליה אחריות ברזל. "אנחנו חיים בעולם שבו קשה להבטיח דברים בוודאות", אומר אסי, "אבל אני כן יכול להבטיח שאם תכירו את הדרך שלי ותלכו בה – תגיעו ליעד שלכם להעמיד נכס פאסיבי באינטרנט".עד שלכם.

 

נשמע כמו חלום? מדובר אמנם בהשקעה שככל הנראה לא תהפוך אותך לעשיר מהולל בין-לילה, אבל יש סיכוי טוב שסוף סוף תזכה לנחת לה היית זקוק וחיפשת במשך יותר מדי זמן בתוך ההיצע המגוון והמבלבל של האפשרויות. השקעה סולידית באפיק הזה על פי התכנית צעד-אחר-צעד שפיתח אסי וזו הוכיחה את עצמה שוב ושוב, עשויה להגדיל את ההכנסה שלך בכמה מאות עד אלפי שקלים מדי חודש, לאפשר לך להשתחרר מהלחץ, לצמצם אחת ולתמיד את התלות במקום העבודה ולספק פתרון לתסכול שלך מהיעדר היכולת שלך להשקיע ב"מגרש של הגדולים".

הנתון שלא הכרתם: גורל הכסף שלך שנרקב בחשבון הבנק

בארץ, זה לא חדש לאף אחד, המחירים עולים מדי שנה ב-2% פחות או יותר. מה זה אומר? שהכסף שלך שווה פחות משנה לשנה, כלומר, מי שלא משקיע את הכסף שלו באחד ממגוון אפיקי ההשקעה המתאימים לו – הופך עני יותר בכל שנה שעוברת. אם נבחן את העניין הזה במספרים, נמצא כי 30,000 שקלים ש"שוכבים" בחשבון הבנק שלנו השנה, שווים בשנה הבאה 29,400 שקלים בלבד. מדובר ב-600 שקלים שלמעשה נרקבים בבנק. כל שנה.

הבעיה היא שגם אם מישהו מודע לנתון המזעזע הזה, אין בארץ הרבה אפיקי השקעה שסף הכניסה שלהם נמוך. מה זה אומר? שרכישת דירה כרוכה בהון עצמי של כמה עשרות אלפי שקלים לפחות, הקמת חנות בשיטת המותג הפרטי באמזון כרוכה ברכישת מלאי מוצרים בשווי אלפי שקלים ואפילו בשביל דריסת רגל בתחום שיווק השותפים, אם רוצים שהיא תהיה משמעותית, צריכים "להיפרד" מכמה אלפים על מנת לרכוש את הידע והכלים במסגרת קורס מקצועי.

פה נכנס לתמונה cash-tube. במציאות של ריבית אפסית, אפיק ההשקעה החדש הזה נותן פתרון אולטימטיבי לסוגיית "הכסף הקטן" שיש לכל אחד ואחת מאיתנו, אבל אף פעם לא חשבנו שיש מה לעשות איתו חוץ מלתת לו להישחק בבנק.

ללמוד איך לבנות נכס ביו-טיוב ככל הנראה לא יהפוך אותך מחר בבוקר לאיש עשיר ובטח לא יקרב אותך לעשירון העליון, אבל הוא יעניק לך את ההזדמנות הבלעדית להקים מערך של נכסים דיגיטליים מניבים, גם אם אין לך הרבה להשקיע היום אבל אתה פשוט לא רוצה לאבד 600 שקל שנה אחר שנה.

הדולר הבודד שיעזור לך להגיע לנכס

נכס זה לא רק דירה. אלא כל דבר שמייצר עבורי הכנסה. יש מגוון רחב של סוגי נכסים – נדל"ן, תיק השקעות, מוצר דיגיטלי – מדריך או סרטון, אפילו שלט חוצות הוא נכס. המצחיק הוא ש"התגלית" הזו שאני מדבר עליה כאן הייתה מול העיניים שלנו כל הזמן, אין מישהו היום שלא עושה שימוש, על בסיס כמעט יומי, בפלטפורמה הזאת של יו-טיוב. אף אחד פשוט לא גילה לנו שאפשר לייצר מזה כסף, והרבה כסף. והכי חשוב? בלי לשים הרבה כסף מהכיס.

אסי הצליח להפתיע אפילו את אדם טל, סופר-אפילייט, עם השיטה המגניבה הזאת, שמרוב שהיא פשוטה כמעט ואין מה לספר עליה. "התחלתי להשתמש ביו-טיוב כפלטפורמה לקידום אתרים", מספר אסי, "גיליתי שבטכניקה מאוד פשוטה אפשר להגיע לתוצאות מדהימות, דפים ראשונים ביו-טיוב ובגוגל, הרבה תנועה, הרבה פניות של מתעניינים". ממש ככה הוא מצא דרך לשבת מול המחשב, מול יוטיוב, ולעשות מזה כסף. איך? פשוט. כל מה שצריך זה דולר 1 ובין 17 ל- 30 דק' פנויות בממוצע.

כל "המבינים" יגידו שזה בלתי אפשרי, אז איך זה בכל זאת עובד?

תראה, נכון להיום יש ב- Youtube מיליוני סרטונים. אז אם אתה שואל את עצמך למה שדווקא הסרטון שלך יצליח – התשובה לכך ברורה: הרי יש גם מעל מיליארד אתרי אינטרנט, אלא שאם עושים SEO (קידום אתרים) נכון ויעיל אז כל אתר יכול להגיע לשורות בחיפוש הראשונות בגוגל ולבלוט מעל כולם.

כל מה שצריך לעשות זה להעלות סרטון לאוויר (ליוטיוב) בנישה הרלוונטית, זה בדרך כלל לוקח בין 17 דק' ל-32 דק בממוצע, ואז לדאוג שהוא יופיע בשורות החיפוש הראשונות של גוגל, אחרת הוא נעלם כלא היה בין מיליארד סרטוני החתולים שרצים ברשת. בשביל שזה יקרה צריך להכיר ולהבין את השיטה של cashtube, שבעלות סמלית של פחות מאלף שקלים מלמדת את "התורה" שבאמצעותה אפשר להביא את הסרטון הזה – יהיה אשר יהיה – לעמוד הראשון בגוגל תוך כמה שעות ובהשקעה מינימלית של 0.99 דולר בלבד.

היתרון המובהק בפרסום ביוטיוב בהשוואה לאפיקי פרסום אחרים הוא שהתחרות היום כל כך נמוכה ולכן גם הסיכוי להתבלט גדל פי כמה ברגע שפועלים לפי השיטה.

אפשר לראות לאחרונה שהרבה חברות ששילמו מליוני שקלים לגוגל בשביל להופיע בשורות החיפוש הראשונות עבור מילת חיפוש מסוימת, מתחילות להפנות את המשאבים שלהן לטובת פרסום ביו-טיוב, שהיא פלטפורמה פחות נפוצה והרבה יותר זולה. אה, והיא גם נחשבת למנוע החיפוש השלישי הכי גדול בעולם.

פוטנציאל הרווח אגב הוא להמיר את הקפה של הבוקר ב-100$, ולפעמים יותר.

האם זה מתאים לי?

בגדול? זה מתאים לכל אחד ואחת. זה אידיאלי לבעלי עסקים קטנים שרוצים לקדם את העסק שלהם בפלטפורמה חדשה וזולה שהתחרות בה היום מינימלית מאוד ופוטנציאל החשיפה והרווח מהגבוהים ביותר, ומתאים גם לשכירים, לעצמאיים ואפילו ל"בטלנים" שמחפשים הזדמנויות ליצירת בטחונות כלכליים ו/או השלמת הכנסה מהבית.

CashTube: במקום נס של בוקר – נכס של בוקר

אסי אפשטיין עומד מאחורי ההצלחה של "קאשטיוב", תכנית צעד-אחר-צעד שבעצם מחסלת את כל התירוצים ל-למה לא להשקיע ולמה נכס הוא משהו שאתם רק יכולים לחלום עליו. כל מי שחלם להשקיע ולהחזיק נכסים אבל נרתע מתוך מחשבה ש"להשקיע זה מסוכן", יכול מכאן והילך לקחת על עצמו את האתגר לשפר את חייו ואת חיי משפחתו ולחשוב אך ורק כיצד הוא יכול להיחלץ ממעגל האיבה של מירוץ העכברים במחיר של הקפה של הבוקר.

צעד-אחר-צעד: איך אפשר להירשם לתכנית הלימוד של קאשטיוב?

העולם מתחלק ל-2: אלה שעושים כסף לפי השיטה הזאת ואלה שלא שמעו עליה. עדיין.
סדרת הסרטונים אורכת שעה וחצי בלבד וחושפת את כל השלבים, צעד-אחר-צעד, עם דגש על פרקטיקה שימושית שהוכיחה את עצמה כעובדת פעם אחר פעם. "לא רק שהשיטה פשוטה" , אומר אסי, "זה גם חינמי כמעט לחלוטין, אין צורך בהשקעה כספית גדולה או בהון עצמי גבוה, גם לא ברשימת תפוצה, או באחזקת מלאי, זה מביא תוצאות בעמוד ראשון בגוגל תוך כמה דקות בודדות ומשם זה פאסיבי ו-evergreen לחלוטין".

לחץ על הקישור שיאפשר לך להפסיק לפחד מהמילה "השקעה" ויעלה לך חיוך על הפנים בפעם הבאה שתיכנס ליוטיוב, ולשם שינוי לא בגלל סרטון פספוסים ויראלי של גור חתולים חמוד.

 

לחץ כאן לקבלת מדריך חינמי קצר של שיטת קאשטיוב, לרגל ההשקה

Facebook
WhatsApp
Google+
LinkedIn